خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

ساعت هوشمند، ساعت هوشمند ال جی، شرکت ال جی، سیم کارت، ساعت سیم کارت دار، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، آموزشی، آموزش مجازیبه جای گوشی با ساعتتان صحبت کنید!

شرکت بزرگ ال جی برای رقابت با رقای بزرگ خود در حوزه ی فناوری های دیجیتالی دست به حرکت جالبی زده است. ساعت های هوشمند ال جی که از چندی پیش صحبت آن ها بود اینبار قرار است به سیم کارت مجهز و روانه ی بازار شوند.
البته از آنجایی که ال جی شریک گوگل در این زمینه است باید منتظر کنفرانس توسعه دهندگان گوگل (Google’s I/۰ ۲۰۱۴) در ماه آینده باشیم تا این موضوع مشخص گردد.
ال‌جی برای ساعت هوشمندش سنگ تمام گذاشته و مجهز به سیم‌کارت روانه بازار خواهد کرد.
وب سایت آی نیوز۲۴ گزارش داد ساعت هوشمندی که قرار است ال جی تحت عنوان LG G Watch به زودی راهی بازار کند، قابلیتی دارد که می توان با سیم کارتی که داخل آن جاسازی می شود مکالمه تلفنی برقرار کرد.
به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، این سیم کارت البته هنوز معلوم نیست قابل تعویض باشد یا خیر (ظاهرا توسط کاربر قابل تعویض نیست) اما گونه ای تعریف شده که امکان برقراری مکالمه را دارد.
ال جی که دیروز جدیدترین گوشی هوشمند خود بنام G3 را در لندن رونمایی کرد هنوز درباره اولین ساعت هوشمند خود اظهار نظر نکرده است.
در ماه آوریل اعلام شد ساعت بعدی سامسونگ بنام Gear Solo ممکن است USIM داشته باشد و از طریق این سیم کارت مخصوص، کاربر قادر خواهد بود تا به دیتای روی گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کرده و امکان مکالمه پیدا کند.


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما