خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

ویندوز9، ویندوز 8.1، ویندوز 8، مایکروسافت، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، آموزشی، آموزش مجازیویندوز ۹ با بهبود ویندوز ۸ برای ویندوزفون ها

گزارش ها نشان می دهد که مایکروسافت به دنبال ارائه ویندوز ۹ با بهبود ویندوز ۸ است که در این راستا اخبار حاکی از آماده شدن ویندوز ۹ در اواخر سال است.

اخباری هم در مورد ویندوز ۳۶۵ اشاره شده است که که فعلا در مرحله آلفا است، ممکن است این محصول ویندوزی باشد که ویژگی‌های اصلی آن برای همه در دسترس هستند، اما برای داشتن ویژگی‌های دیگر آن کاربران باید ثبت‌نام کنند و هزینه پرداخت کنند.

انتظار می‌رود مایکروسافت در ویندوز ۹، مشکلات ویندوز ۸ از جمله نداشتن پیش‌فرض دکمه استارت و دردسرهای تطابق با کاربران را برطرف کند. به نظر می رسد از زمان عرضه ویندوزفون ۸٫۱ تا آماده شدن ویندوزفون ۹ حدود ۱۶ ماه طول می‌کشد.

هنوز هیچ گوشی هوشمندی با سیستم‌عامل ویندوز ۸.۱ مایکروسافت به دست کاربران نرسیده است و تنها اخبار منتشر شده در این زمینه مربوط به شرکت سازنده و مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری می‌شود.
منابع آگاه فرآیند زمانی فعالیت‌های مایکروسافت برای سال میلادی ۲۰۱۵ را منتشر کردند و توضیح دادند که غول نرم‌افزاری جهان قصد دارد در فصل دوم یا سوم سال آتی سیستم‌عامل ویندوزفون ۹ را روانه بازار کند.
پیش‌بینی شده است که نسخه نهایی از سیستم‌عامل ویندوزفون ۹ اواخر سال آتی میلادی روانه بازار شود تا بزرگ‌ترین تحول در دستگاه‌های موبایلی ویندوز ایجاد شود.

از زمان عرضه سیستم‌عامل ویندوز فون ۸ مایکروسافت ۱۷ ماه طول کشید تا این شرکت نسخه ۸.۱ را آماده ورود به بازار کند.
این طور که اسناد موجود نشان می‌دهند، از زمان عرضه این نسخه تا آماده شدن ویندوزفون ۹ نیز ۱۶ ماه طول می‌کشد.

هنوز به درستی مشخص نشده است که ویندوزفون ۹ چه قابلیت‌هایی را شامل می‌شود و همراه با چه امکاناتی به دست کاربران می‌رسد.

لازم به ذکر است که آخرین نسخه از سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت موسوم به ویندوز ۸.۱ قابلیت‌های جدیدی را شامل می‌شود که از جمله آنها می‌توان به دستیار شخصی Cortana، مرکز اطلاع‌رسانی، سیستم‌های کنترلی در بخش تنظیمات و … اشاره کرد.


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما