خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

گوشی هوشمند آمازون، گوشی سه بعدی، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، آموزشی، آموزش مجازی، شرکت آمازون، گوشی موبایل، گوشی هوشمنداولین گوشی سه بعدی جهان توسط شرکت آمازون

پس از شایعاتی که چندین سال پیش شروع شده بود اینبار گزارش ها حاکی از عرضه ی گوشی های هوشمند سه بعدی به زودی توسط شرکت آمازون هستند.
پاییز گذشته گفته شده بود که این شرکت اینترنتی نخستین گوشی هوشمند خود را بدون هرگونه قرارداد مخابراتی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران می‌گذارد که البته این خبر تکذیب شد.

ویژگی هایی که برای این گوشی ها بیان شده است شامل چهار دوربیتن ویژه، سنسورها و حسگرهایی هستند که به صورت همزمان امکان پخش تصاویر سه بعدی را بر روی نمایشگرهای معمولی می دهند.
اخبار نشان می دهد تمام تلاش شرکت آمازون در راستای عرضه ی این گوشی های هوشمندش تا قبل از ماه ژوئن است. آمازون می خواهد کاربران جهانی از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ میلادی بتوانند به این گوشی ها دست پیدا کنند.

در تکنولوژی این گوشی هوشمند از نوعی فناوری ردیاب شبکیه چشم استفاده شده است که به کاربران امکان می‌دهد بدون استفاده از هرگونه عینک مخصوص، تمامی تصاویر را به صورت سه‌بعدی مشاهده کنند.

بخش سخت‌افزاری آمازون این روزها به موفقیت‌های فراوانی دست یافته و با ساخت دستگاه‌هایی از جمله انواع کتابخوان‌های الکترونیکی، رایانه‌های لوحی و به تازگی دستگاه Fire TV توانسته است توجه کاربران جهانی را به خود جلب کند.

گوشی هوشمندی که این شرکت در حال تکمیل آن است شامل فناوری ویژه‌ای ردیابی می‌شود که چهار دوربین ویژه یا حسگر را در خود جا داده است که این دوربین‌ها با عملکرد همزمان باعث می‌شوند تا تصاویر سه‌بعدی روی نمایشگر معمولی ایجاد شود و کاربران بدون نیاز به هرگونه عینک مخصوص می‌تواند این تصاویر را سه‌بعدی مشاهده کنند.


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما