خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

بازی کامپیوتری، گجت ibitz، اپل، سیستم عامل اپل، IOS، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، اخبار فناوری آموزشی، آموزش، آموزش مجازیبازی رایانه ای جدید اینبار در خارج از محیط خانه!

بازی رایانه ای جدید اینبار در خارج از خانه!
گجت بی سیم جدیدی طراحی شده است که هدف اصلی آن ترغیب کودکان برای ورزش و تحرک بدنی بیشتر است. وظیفه ی این گجت تبدیل بازهای بیرون از خانه به بازی های ویدوئی تخیلی است.
ایده ی اصلی این بازی گام شماری است که به صورت بی سیم با آیفون یا آیپد مرتبط است و تعداد گام های کودکان را شمرده و در حقیقت بازی بر این اساس طراحی شده است که گام های کودکان در واقعیت به بازی رایانه ای تبدیل خواهد شد.
راحت ترین حالت استفاده از این گام شمارها اتصال آن ها به کفش های کودکان است. ابزار فعلی در اندازه ی نسبتا کوجک با مقیاس ۳٫۸۱ طول و ۲٫۵۴ عرض روانه ی بازار شده است.
به منظور مخاطب خاص این محصول، در رنگ های متنوعی مانند قرمز، آبی، صورتی، بنفش، سبز، سیاه و نارنجی عرضه شده است. تعداد روزهایی که فعالیت های کاربر در این گام شمار ibitz ذخیره می شود ۳۰ روزه می باشد. ضد آب بودن نیز یکی دیگر از ویژگی های این ابزار است.
این گام شمار ibitz، نام گرفته است. این بازی سپس به کودکان با سکه‌ها و جوایزی در دنیای مجازی، پاداش می‌دهد یا این که آن‌ها به انتخاب خود هدیه‌ای را دریافت می‌کنند؛ والدین می‌توانند تعیین کنند فرزندانشان چند گام را باید طی کنند تا آن هدیه‌ را بدست آورند.

به عنوان نمونه، هر گامی که کودک برمی‌دارد، نیروی یک کشتی موشکی مجازی را به هنگام تفحص آن در کهکشان خیالی تامین می‌کند.
هیچ یک از داده‌های فعالیت یک کودک نمی‌تواند خارج از خانواده به اشتراک گذاشته شود و والدین قادر خواهند بود بر پیشرفت کودک نظارت داشته باشند؛ آن‌ها همچنین می‌توانند گروه‌های مسئول را با خانواده و دوستان ایجاد کنند و کودکان، دستیابی به بازی‌ها و نرم‌افزارها را به عنوان پاداشی برای فعالیت فیزیکی عالی دریافت کنند.

علاوه بر این، «ibitz Unity» برای بزرگسالان طراحی شده و گام‌ها، فاصله، ارتفاع و فعالیت کلی فیزیکی را رهگیری می‌کند.
تنها با ۳۵ دلار امکان خرید بازی جدید یا همان گجت ibitz Powerkey، برای کودکان و نسخه ی مخصوص بزرگسالان نیز با قیمت ۵۰ دلار به فروش می رسد. علاوه بر هر دو نسخه قابلیت اتصال و نصب به ابزارهای سیستم عامل اپل IOS را با نرم افزار رایگان ibitz دارد.


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما