خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

icar، خودروی هوشمند اپل، شرکت اپل ، تبلت اپل،  گوشی هوشمند، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، اخبار فناوری آموزشی، آموزشی، آموزش مجازیبعد از iphone و ipad حالا نوبت icar است

شرکت اپل، اینبار محصولی خاص از خود با عنوان icar را روانه ی بازار می کند. این اولین محصول در بازار خودرو توسط شرکت اپل است.
این خودروها با نام icar تمامی نیازها و امکانات مورد نیاز کاربران را شامل می شوند. با توجه به زیاد شدن رقبای محصولات هوشمند کامپیوتری و دیجیتالی شرکت اپل مانند iphone، و تبلت های اپل همان ipad، اپل به دنبال بالا بردن مجدد محبوبیت خود در میان کاربران با ارائه ی محصولات متنوع دیگری است.
خبرها حاکی از آن است که این شرکت بزرگ کامپیوتری قصد دارد محصولات متنوعی در همه ی حوزه ها را با عناوین یکپارچه ی i وارد بازار کند.
به همین منظور برای تولید خودروی هوشمند یا icar، شرکت اپل سال گذشته همکاری خود را با شرکت خودروسازی Tesla، آغاز کرده است.
از جمله سیستم‌هایی که در آینده نزدیک نام آنها با حرف انگلیسی “i” شروع می‌شود تا معرف محصولات جدید اپل باشند می‌توان به ساعت‌ مچی، خودرو و دستگاه‌های الکترونیکی پزشکی و سلامتی اشاره کرد.
خبر دیگری که بازار را تحت تاثیر قرار داده است، خبر ادغام این دو شرکت است و اینکه شرکت اپل قصد دارد شرکت خودروسازی Tesla را بخرد و در حال حاضر این مساله در حال بررسی است. در این صورت باید منتظر خودروهایی باشیم که با فناوری های هوشمند دیجتالی اپل وارد بازار خواهند شد.

گفتنی است که هر دو برند یاد شده برای فناوری‌های پیشرفته و طراحی‌های منحصر به‌فرد خود شهرت جهانی دارند و مدل‌های ویژه‌ای از محصولات خود را روانه بازار می‌کنند که نمونه‌های آن در بازار دیده نمی‌شود.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که سری جدید محصولات اپل خودروهای هوشمندی است که با نام iCar شناخته می‌شوند و انواع فناوری‌ها و امکانات مورد نیاز کاربران را به صورت یکجا شامل می‌شوند


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما