خبرآموز | پرتال خبری یادآموز با آخرین اخبار آموزشی، فناوری، استخدامی و دانشگاهی :

اپل، ساعت هوشمند، Apple، شارژر، شارژ خورشیدی اپل، اخبار فناوری، اخبار آموزشی، اخبار آموزشی فناوری، آموزشی، آموزش مجازی، تکنولوژیشارژ خورشیدی اپل، ساعت هوشمند با شارژ خورشیدی

شارژ خورشیدی اپل، ساعت هوشمند با شارژ خورشیدی
شرکت اپل جدبدا به دنبال راحی برای شارژ کردن ساعت های هوشمند و سایر فناوری و تکنولوژی های نوین پوشیدنی است.
اخبار جدید حاکی از این است که اپل می خواهد تمرکز خود را بر روی کاربرهای خاص مخصوصا در حوزه ی پزشکی و سلامت در ساعت هوشمند خود که iwatch خوانده می شود قرار دهد.
خبرهای تازه تر از آزمایش شارژهای بدون اتصال برای تکنولوژی های پوشیدنی اپل گزارش می دهد. البته اینگونه از شارژ در برخی محصولات هوشمند که طی یک سال قبل عرضه شده‌اند وجود دارد از جمله نکسوس ۴ گوگل و نوکیا لومیا ۹۲۰.

بعد از این مرحله شرکت اپل شارژهای بدون اتصال خود را در ساعت های هوشمند خود یا iwatch ها را عرضه می کند.
در اینگونه شارژرها از میدان‌های الکترومغناطیسی به عنوان پایه و سپس حلقه‌های فلزی برای تبدیل انرژی حرکتی به برق برای شارژ دستگاه استفاده می‌شود.
این تکنولوژی شارژرهای بدون اتصال منحصر به اپل نیست و شرکت هایی مانند کوپرتینو پیش از این در محصولات پیشین خوداین تکنولوژی ها را عرضه کرده اند.
روش دیگر که استفاده از لایه ی خورشیدی در زیر صفحه نمایش دستگاه است هم اکنون در ساعت های نوین و حتی غیر هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. حال اپل به دنبال استفاده از این روش برای ساعت های هوشمند و تکنولوژی های پوشیدنی خود است.


این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری در کلوپ !Save on Delicious
نظرات : ۰ نظر

نظرات شما